אחסון אתרים, סטרימינג, שרתים יעודיים

03-6872767
LiveZilla Live Chat Software

מחשבון VPS - הרכבת מפרט מותאם אישית

קבל הצעה עכשיו
שם:
אימייל:
טלפון:

כיצד לבחור חברת אחסון כאשר בונים אתר

אם בעבר, רבים נהגו לבחור חברת אחסון באופן אקראי או הסתמכו על כך שחברת בניית אתרים אשר אמונה על בניית אתר האינטרנט שלהם תדאג גם כל הקשור אל אחסונו של האתר, כיום רבים מבינים את תפקידו החשוב של שרת אחסון בכל הקשור אל תפקוד האתר, אבטחתו וקידומו ברשת ולכן הם מעדיפים לבצע את הבחירה בעצמכם. מאמר זה יציין בפניכם את הנקודות החשובות ביותר בעת בחירת חברת אחסון טרם בניית אתר האינטרנט שלכם.

כיצד לבחור חברת אחסון כאשר בונים אתר


 
החברה אחראית גם על האחסון
ישנן חברות בניית אתרים רבות אשר לוקחות על עצמן גם את תפקיד אחסון האתר. כאן יש שתי אפשרויות. באפשרות הראשונה החברה דואגת לשכור בעבור הלקוח את שירות האחסון. האפשרות השנייה היא בחירת חברת אחסון איתה חברת בניית האתרים עובדת בשיתוף פעולה. חשוב לקחת בחשבון כי בונה האתרים הוא זה שיודע מהי חבילת האחסון הטובה ביותר, כלומר מהי המהירות האידיאלית, המיקום האידיאלי של השרת ועוד. לכן, פעמים רבות הלקוח משאיר את הדברים בידיו. בשלב זה חשוב שהלקוח יברר האם תהיה לו אפשרות להתנתק משירותי האחסון של החברה ולבחור בחברה אחרת או שמא הוא מחויב לאחסון של חברת בניית האתרים לתקופה בלתי מוגבלת.
 
בחירת חברה וחבילת אחסון מתאימה
שירות אחסון נקרא בלועזית 'הוסטינג'. בשרת ישבו כל הקבצים המקוריים של אתר האינטרנט שלכם. תמיד חשוב לברר כמה זמן החברה קיימת, לוודא כי מדובר בחברה חוקית, לוודא כי לחברה יצא מוניטין מוצלח בשל שרתים איכותיים אשר עומדים בעומסים וכי החברה מבטיחה גיבוי, אבטחת מידע ברמה גבוהה ותמיכה במשך כל שעות היממה. יש לקחת בחשבון כי כיום חברות רבות מציעות סוגים שונים של חבילות אחסון וחשוב מאוד להתייעץ עם החברה אשר בונה לכם את האתר או עם מקצוענים באשר לחבילה המתאימה ביותר לאתר שלכם. נכון להיום קיימת חבילת אחסון אשר אינה מוגבלת מבחינת כמות הדומיינים אותם ניתן לפתוח, אחסון המותאם לאתרי אינטרנט הבנויים בקוד פתוח, חבילות אחסון לאי מייל, אחסון של אתרים לינוקס, אחסון של אתר ווינדוס ועוד.
 
שירותי אחסון ואבטחת מידע
נכון להיום כל אתר אינטרנט חייב בשרת אחסון אשר מאובטח ברמה הגבוהה ביותר. כאשר מדובר על אתרי מסחר אלקטרוני בהם הלקוחות מקלידים את אמצעי התשלום ופרטים מזהים, הדבר תקף שבעתיים. אתרים מאובטחים הם אתרי אינטרנט בעלי הצפנה מיוחדת ואלו אשר זוכים לשרת אחסון בעל אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר. חברת האחסון היא זו שתדאג להתקין את אותה הצפנה הנקראת SSLוהיא גם זו אשר תדאג לספק לכם כתובת אישית של IP.
 
לסיכום, בחירת חברת אחסון אתרים בעת בניית אתר האינטרנט שלכם צריכה להתבסס על כך שהחברה פועלת על פי חוק, אמינה, יכולה לספק לכם את חבילת האחסון הנדרשת לכם, השרתים שלה בעלי זמינות גבוהה, מיקום השרתים שלה באותה מדינה בה ממוקמים מירב הגולשים, כי מהירות העלאה וההורדה של השרת טובה, כי אין נפילות משום עומס וכמובן שמדובר על חברת אחסון אשר מספקת אבטחת מידע ברמה גבוהה.


hostandfound.com