אחסון אתרים, סטרימינג, שרתים יעודיים

03-6872767
LiveZilla Live Chat Software

מחשבון VPS - הרכבת מפרט מותאם אישית

קבל הצעה עכשיו
שם:
אימייל:
טלפון:

הצהרת פרטיותברוכים הבאים לחברת Host & Found. הצהרת הפרטיות של Host & Found משקפת את ההתחייבות שלנו לשמירת הפרטיות של המשתמשים בעת שהם גולשים באינטרנט. אנו, בחברת Host & Found מודעים לרגישות של המידע העובר ברשת ופועלים למען אבטחתו במטרה לספק חווית גלישה בטוחה. הצהרת פרטיות זו חלה על השירותים המסופקים על-ידי חברת Host & Found בלבד. היא אינה חלה על אתרים של גופים אחרים אליהם ניתן להגיע באמצעות קישורים.

במהלך ההתקשרות בין חברת Host & Found לבין לקוחותיה (בפועל או בפוטנציה), אנו נחשפים למידע אישי של המשתמשים, כולל פרטי קשר, אמצעי תשלום, בחירת שירותים, בסיסי נתונים וכו'. חברת Host & Found הינה הגוף היחיד לו ניתנת גישה לפרטים אלה, והם ישמשו למטרת מתן השירות שהוזמן. מפעם לפעם, וכחלק ממתן השירות, יווצר קשר עם הלקוח כדי לעדכנו בנושאים הקשורים למערכת וכן בנוגע לשדרוגים או למוצרים חדשים.

חברת Host & Found לא חולקת, משכירה או מוכרת פרטים אישיים מזהים אשר נמסרו דרך האתר או בכל דרך אחרת. כולל שם, טלפון, כתובת אי-מייל וכו'. כל הסיסמאות של הלקוח (כגון: תיבות דואר, FTP וממשקי הניהול) הינן חסויות (גם בפני המערכת) ולא נשמרות על-ידינו. על-מנת לספק את שירותי הדואר ללקוחות, קיימות מערכות אשר מנטרות את תעבורת הדואר הנכנס והיוצא. עם זאת, התוכן של המייליים הינו חסום לגישה באמצעות הסיסמא של התיבה ולעולם לא יהיה נגיש, אלא באישורו ובהנחייתו המפורשת של הלקוח.

חברת Host & Found לא תעביר מידע אישי או מידע אודות החשבון אלא אם קיימת סיבה להאמין שמסירת מידע זה חיוני לזיהוי, יצירת קשר או הבאה לדין של צד כלשהו אשר גורם לנזק או פוגע בזכויות או ברכוש של Host & Found, לקוחותינו או אחרים על-פי דרישות החוק ולפי שיקול דעתה הבלעדית של Host & Found.