אחסון אתרים, סטרימינג, שרתים יעודיים

03-6872767
LiveZilla Live Chat Software

מחשבון VPS - הרכבת מפרט מותאם אישית

קבל הצעה עכשיו
שם:
אימייל:
טלפון:

החשיבות של שרת איחסון טוב לקידום אתרים

בשנים האחרונות מושם דגש על בחירת שרת אחסון איכותי ומאובטח לקידום מוצלח של אתר אינטרנט ומיתוגו. מאמר זה יגולל בפניכם מה הקשר בין שרת איחסון איכותי לבין קידום אתרים.


החשיבות של שרת איחסון טוב לקידום אתרים 
שרת איחסון ואבטחה
שרת אחסון הוא מחשב מיוחד אשר מאחסן את כל הקבצים והתמונות של אתרי האינטרנט שלנו. שרת הוא מחשב שמחובר לאינטרנט ומשתף באותם קבצים אותם מעוניינים להראות לגולש. בעידן הנוכחי (עידן ההאקרים ופריצות האבטחה) קיימת חשיבות גבוהה מאוד לאבטחת מידע גבוהה בשרת ולכן רבים פונים מראש אל חברות אחסון אשר מציעות אך ורק אתרים מאובטחים ברמה גבוהה מאוד. בנוסף,  יש חשיבות גדולה למיקום של השרת, למהירות שבה ניתן להעלות אליו קבצים או להוריד ממנו קבצים לאינטרנט וכן לזמינות שלו. כל אלו משפיעים בצורה ישירה על התפקוד שלו, על תנועת המבקרים בו, על הפופולאריות של אתר האינטרנט אותו וכן על הדירוג שלו.
 
מיקומו של שרת אחסון וקידום
אין זה מקרי כי מומחים ממליצים לאנשים עם אתרי אינטרנט ישראליים לבחור שרת המקורב פיזית לגולשים הישראלים. שכן, המהירות של אתר האינטרנט שלכם תושפע בצורה ישירה מהמרחק של השרת. ככל שהוא יהיה יותר קרוב, גם המהירות תהיה טובה יותר. אם למשל מדובר באתר ישראלי שקהל היעד שלו (דהיינו, הגולשים) הם אנשים מישראל אך בעל האתר בחר חברת איחסון אשר מחזיקה את השרת שלה באוסטרליה, קרוב לוודאי שהטעינה תיקח יותר זמן וזאת משום שכל הנתונים יצטרכו לעבור מרחק גדול יותר.
 
המהירות- פרמטר חשוב בקידום
חשוב להבין כי העכבישים של גוגל עוברים על כל אתרי האינטרנט. אתרים אשר נטענים באיטיות ואלו אשר לוקח זמן להוריד או להעלות קבצים בהם, יזכו לדירוג נמוך יותר וכך קידום האתר יפגע. טעינת האתר, הורדה והעלאה של קבצים אלו ואחרים תלויים בשרת האחסון. דבר חשוב נוסף אותו הכרחי לבדוק טרם בוחרים את שרת האחסון הוא המוניטין של חברת האחסון בכל הקשור אל יכולת העמידה של השרתים שלה בעומסים. הכרחי לוודא כי אין יותר מדי עומס על השרת וכן תמיד להתאים את המהירות לעומס שלו.
 
זמינות השרת- קידום מוצלח
אתרי אינטרנט אשר נופלים (פעילותם שובקת) לעיתים קרובות, הם אלו אשר יזכו לדירוג נמוך על ידי גוגל. אין שרת בו אין תקלות או נפילות כלשהן. הדבר החשוב הוא באיזו תדירות. אם מדובר על פעם או פעמיים בשנה לפרק זמן קצר, הרי שזה משובח. אם מדובר על בעיות תחזוקה, נפילות בתדירות גבוהה ובעיות נוספות יש לקחת בחשבון כי קידום האתר ודירוגו על ידי גוגל יפגע וזאת משום שגוגל מעוניינים באתרי אינטרנט אשר זמינים לגולשים במשך מרבית זמן הגלישה ולכן הם ידרגו אתרים עם שרתי אחסון איכותיים בדירוג גבוה יותר.
 
לסיכום, קידום אתרים אורגני מוצלח תמיד יתבסס על שרת איחסון איכותי, בטיחותי ואמין אשר ממוקם בקרבה גיאוגרפית לגולשי האתר.
 
hostandfound.com